SWAG CERAMIC LOGO

swag ceramic

SWAG CERAMIC TO ZAAWANSOWANY SYSTEM OCHRONY CERAMICZNEJ POJAZDÓW O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
SIECIOWANIA CERAMICZNYCH NANOCZĄSTECZEK. LINIA PRODUKTÓW SWAG CERAMIC STWORZONA ZOSTAŁA W CELU
KOMPLEKSOWEJ I DŁUGODYSTANSOWEJ OCHRONY ELEMENTÓW LAKIEROWANYCH, PLASTIKOWYCH I METALOWYCH
PRZED NEGATYWNYMI CZYNNIKAMI ZEWNĘTRZNYMI, MINIMALIZUJĄC RYZYKO ZARYSOWAŃ, UTLENIENIA I KOROZJI.


WŁAŚCIWOŚCI HYDROFOBOWE SWAG CERAMIC SYSTEM ZAPEWNIAJĄ EFEKT ”SAMOCZYSZCZENIA”,
UŁATWIAJĄC W DUŻYM STOPNIU UTRZYMANIE POWIERZCHNI W BEZWZGLĘDNEJ CZYSTOŚCI.
WALORY WIZUALNIE PO APLIKACJI SWAG CERAMIC TO NIESPOTYKANA SZKLISTOŚĆ I SPOTĘGOWANA GŁĘBIA LAKIERU.
WSZYSTKIE PRODUKTY SWAG CERAMIC EWOLUUJĄ, A WIEDZA JAK Z NICH KORZYSTAĆ PRZEKAZYWANA
JEST ENTUZJASTOM AUTODETAILINGU NA KANALE YOUTUBE SWAGAD. NIE MA DLA NAS KOMPROMISÓW.
MAMY TYLKO JEDNĄ LINIĘ PRODUKTÓW CERAMICZNYCH, KTÓRE SĄ PRZEZNACZONE
DLA OSÓB O PROFESJI AUTODETAILING I HOBBYSTÓW.

by swag ad

swag ceramic

SWAG CERAMIC TO ZAAWANSOWANY SYSTEM OCHRONY CERAMICZNEJ POJAZDÓW O NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SIECIOWANIA CERAMICZNYCH NANOCZĄSTECZEK. LINIA PRODUKTÓW SWAG CERAMIC STWORZONA ZOSTAŁA W CELU KOMPLEKSOWEJ I DŁUGODYSTANSOWEJ OCHRONY ELEMENTÓW LAKIEROWANYCH, PLASTIKOWYCH I METALOWYCH PRZED NEGATYWNYMI CZYNNIKAMI ZEWNĘTRZNYMI, MINIMALIZUJĄC RYZYKO ZARYSOWAŃ, UTLENIENIA I KOROZJI.

WŁAŚCIWOŚCI HYDROFOBOWE SWAG CERAMIC SYSTEM ZAPEWNIAJĄ EFEKT ”SAMOCZYSZCZENIA”, UŁATWIAJĄC W DUŻYM STOPNIU UTRZYMANIE POWIERZCHNI W BEZWZGLĘDNEJ CZYSTOŚCI. WALORY WIZUALNIE PO APLIKACJI SWAG CERAMIC TO NIESPOTYKANA SZKLISTOŚĆ I SPOTĘGOWANA GŁĘBIA LAKIERU. WSZYSTKIE PRODUKTY SWAG CERAMIC EWOLUUJĄ, A WIEDZA JAK Z NICH KORZYSTAĆ PRZEKAZYWANA JEST ENTUZJASTOM AUTODETAILINGU NA KANALE YOUTUBE SWAGAD. NIE MA DLA NAS KOMPROMISÓW. MAMY TYLKO JEDNĄ LINIĘ PRODUKTÓW CERAMICZNYCH, KTÓRE SĄ PRZEZNACZONE DLA OSÓB O PROFESJI AUTODETAILING I HOBBYSTÓW.

by swag ad
SWAG CERAMIC PRO

zaawansowany system ochrony ceramicznej. Składa się z dwóch synergistycznYCH powłok: Base Coat i Top Coat, których połączenie potęguje właściwości ochronne, wizualne i hydrofobowe. Formuła SWAG CERAMIC PRO opiera się na elastycznej bazie, która stale adaptuje powłokę do pracującej pod wpływem wibracji i temperatury karoserii pojazdu. Zadaniem SCP jest ochrona elementów lakierowanych, plastikowych i metalowych. Jednocześnie minimalizuje ryzyko zarysowania, utleniania i korozji, które spowodowane są negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Właściwości hydrofobowe utrzymanie powierzchni w bezwzględnej czystości. System SCP zapewni czas ochrony elementów do 5 lat.

jednokomponentowa powłoka ceramiczna, którą stworzyliśmy dla profesjonalistów i bezkompromisowych hobbystów. Zadaniem naszej powłoki jest ochrona elementów lakierowanych, plastikowych i metalowych. Formuła SCO wywodzi się z naszego najbardziej zaawansowanego produktu Ceramicznego w wersji PRO. Efekt, który uzyskasz po nałożeniu SCO to niesamowita szklistość, głębia koloru i przyciemniane lakieru. Dzięki SCO zwielokrotnisz też siłę ochronną i hydrofobowość, które zapewniają efekt ”samoczyszczący”, ułatwiając utrzymanie powierzchni w bezwzględnej czystości. Wszystko skompensowane w jednym produkcie, bez rezygnacji z głównych cech powłok ceramicznych. Czas ochrony do 2 lat.

SWAG CERAMIC ONE
CERAMIC RIMS

powłoka ceramiczna przeznaczona do zabezpieczenia felg pojazdów przed: błotem, olejem, solą drogową i metaliczny pyłem. SCR minimalizuje ryzyko zarysowania, utleniania i korozji felg. Hydrofobowa formuła powłoki dostosowana jest do trudnych warunków spowodowanych pracą układu hamulcowego, wysoką temperaturą i kontaktu powierzchni z rozżarzony pyłem hamulcowym. Aplikacja SCR na felgi daje niesamowity efekt wizualny – szklistość, głębię i przyciemnienie lakierU.

dedykowana powłoka ochronna do szyb pojazdów Chroni powierzchnie szklane przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi jak sól, ptasie ekskrementy i promieniowanie UV. SCG wpływa na podniesienie komfortu jazdy przez utrzymanie transparentności szyby i poprawienie optyki szklanej tafli. Właściwości hydrofobowe powłoki nadają niesamowitej gładkości szybą, zmniejsza to ryzyko ich zarysowania przez pracujące wycieraczki. Jednocześnie zapewnia natychmiastowe odprowadzenie wody przy wyższych prędkościach, tworząc efekt ”Niewidzialnej wycieraczki”, który zwiększa pole widzenia kierowcy w deszczowy dzień.

CERAMIC GLASS
SWAG CERAMIC RELOADER

powłoka ochronna typu Coating Reloader, w jednym kroku zabezpiecza powierzchnię przed czynnikami zewnętrznymi, nadając jej efekt hydrofobowości i zwiększając głębie lakieru. SWAG CERAMIC RELOADER  dedykowany jestDo konserwacji powłok ochronnych Swag Ceramic, pomaga utrzymać je w nienagannym stanie przez cały okres ochrony. SCR można wykorzystać także jako szybką formę indywidualnego zabezpieczenia pojazdu.