MOJĄ FILOZOFIĄ

Jest tworzenie ubrań o wysokiej jakości, łącząc stylistykę casual z rozwiązaniami technicznymi ułatwiającymi prace przy autokosmetyce. Możliwość rozwój marki SDW zapewnia rzesza ponad 100 tys. osób które nas wspiera na kanale YT. Marka kieruje do wszystkich osób, które cenią jakość ubrań, a ich pasją jest motoryzacja.

filozofia

Detailing Street Wear

nie kończy się na branżowych logach i sloganach. Jako pierwsi na świecie wychodzimy na przeciw potrzebom detailingowych entuzjastów, tworząc bluzy zawierające użytkowe rozwiązania min. uchwyty na kabel maszyny polerskiej, elastyczne mocowanie pędzelków do AD i innych akcesoriów. Każdy produkt przed wejściem do produkcji jest testowany w warunkach ,,bojowych” – 100% Tested!

bluza swag

DETAILING STREET WEAR

NIE KOŃCZY SIĘ NA BRANŻOWYCH LOGACH I SLOGANACH. JAKO PIERWSI NA ŚWIECIE WYCHODZIMY NA PRZECIW POTRZEBOM DETAILINGOWYCH ENTUZJASTÓW, TWORZĄC BLUZY ZAWIERAJĄCE UŻYTKOWE ROZWIĄZANIA MIN. UCHWYTY NA KABEL MASZYNY POLERSKIEJ, ELASTYCZNE MOCOWANIE PĘDZELKÓW DO AD I INNYCH AKCESORIÓW. KAŻDY PRODUKT PRZED WEJŚCIEM DO PRODUKCJI JEST TESTOWANY W WARUNKACH ,,BOJOWYCH” – 100% TESTED!

bluza autodetailingowa
podpis swag AD

projekty maja charakter osobisty.
od identyfikacji wizualnej, przez wybór
malerialów, do rozwiazan technicznych.